O Firmie

ProIntegra SA jest jednym z czołowych polskich dostawców specjalistycznych usług informatycznych w obszarze infrastruktury informatycznej, aplikacji biznesowych oraz doradztwa, konsultingu i wsparcia technicznego.

Działalność Spółki opiera się na własnych, nowoczesnych, innowacyjnych oraz zaawansowanych rozwiązaniach oferowanych podmiotom działającym w dynamicznie rozwijających się sektorach gospodarki, takich jak:
– telekomunikacja;
– finanse, bankowość i ubezpieczenia;
– usługi, handel i przemysł;
– sektor publiczny.

Naszą specjalnością są realizacje projektów o dużej i bardzo dużej skali oraz wysokim stopniu złożoności technicznej, przynoszące wymierne korzyści ekonomiczne, dlatego swoją ofertę kierujemy głównie do wymagających Klientów, podejmujących wyzwania związane nowoczesną technologią, nie bojących się zastosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie planowania i projektowania usług IT, wdrożeń, eksploatacji oraz utrzymania systemów informatycznych. Aktywnie wspomagamy transformację technologiczną Klientów proponując rozwiązania wykorzystujące technologię sztucznej inteligencji.     

Oferujemy naszym Klientom następujące grupy produktów:

Przeprowadzane przez nas wdrożenia są zawsze poprzedzone wnikliwą analizą biznesową, tak by w sposób optymalny dopasować projektowane rozwiązanie do wymagań organizacji, zgodnie z potrzebami Klienta. Wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii powoduje, że dostarczane przez nas produkty są skalowalne i wydajne. Dzięki zastosowaniu elementów integracji aplikacyjnej i systemowej oraz mechanizmów workflow wdrożone przez nas rozwiązania bardzo dobrze integrują się z posiadaną infrastrukturą informatyczną. Nasz zespół tworzy blisko 100 doświadczonych konsultantów. Są to wysokiej klasy specjaliści, którzy łączą wiedzę pozyskaną podczas studiów i specjalistycznych szkoleń z umiejętnościami praktycznymi zdobytymi w trakcie realizacji zaawansowanych projektów technicznych. Kompetencje naszych konsultantów potwierdzają liczne certyfikaty wiodących firm (m.in.Microsoft, Citrix, VMware, Cisco, EMC SourceOne,Prince2, PMI, ITIL,UML, BPMN)

Odzwierciedleniem zebranych doświadczeń jest bogata lista referencyjna wdrożeń systemów informatycznych i biznesowych, jak i zdobyte statusy partnerskie przyznane przez czołowych producentów:

Zapraszamy do współpracy,

Siedziba Zarządu
ProIntegra SA
Katowice 40-496, ul. 73 Pułku Piechoty 7A
Telefon do sekretariatu firmy: 032 732 17 00
Faks do sekretariatu firmy: 032 732 17 01
e-mail: info@prointegra.com.pl